סופיה ומרכז בולגריה
טיול אופניים קלאסי למשפחות המשלב אתגרים ואווירה ספורטיבית לצד ביקורים באתרי תיירות קלאסיים, רכיבות מרתקות, הסברים על אופי המקום ופינוקים


אוהבים להתפנק על שפת הים? מתים לצאת לטיולים ארוכים באופניים ולפדל בין צוקים ועמקים? או שמא דווקא התרבות וההיסטוריה המרתקים של בולגריה במוזיאונים, אתרי העתיקות והמנזרים הם אלו שמושכים אתכם? אם אתם משפחה חובבת טבע, ספורט ותרבות המעוניינת לשלב באווירה כיפית את כל השלושה - מסע המשפחות הקלאסי על אופניים בבולגריה הוא היעד שלכם.

בולגריה שוכנת בצומת הדרכים של אירופה ואסיה, בלב הרי הבלקן. זוהי ארץ בעלת מגוון מרהיב של נופים, המשתרעים מחופי הים השחור במזרח ועד להרי הבלקן הגבוהים במערב. מחוזותיה משופעים בשרידים היסטוריים שהותירו העמים השונים ששכנו בה: חורבות מימי היוונים והרומאים לצד כיפות ומסגדים מתקופת התורכים.

עיקר העיקרים במרכז בולגריה הוא ללא ספק הנופים, בייחוד לשוחרי אופניים שכמותנו: רכסי הרים אינסופיים, יערות עד מטורפים, כפרים ציוריים ועמקים פוריים ירוקים-ירוקים. מסע הצבעים המתחלף לנגד עינינו הוא חוויה מרהיבה ומרגשת.

בירת בולגריה היא סופיה, עיר שחובה לבקר בה. נוכל למצוא בה שילוב מרתק של מזרח ומערב, של שרידי עתיקות מול אופי צעיר ומודרני, של אתרי תרבות ודת לצד בארים רבים ומועדוני לילה, של שכונות עוני לצד ארמונות פאר. בית כנסת יפה לצד מסגדים וכנסיות, מוזיאונים, גלריות ומעל לכל - איך אפשר בלי -  מסלולי רכיבה משגעים בתוך פארקים מדהימים ונופים מרהיבים. 

טיול אופניים למשפחות הקלאסי לבולגריה הוא ללא ספק חוויה ספורטיבית ותרבותית, חוויה מגבשת שתיזכר שנים ארוכות.